از سیر تا پیاز کار ما

بسمه تعالی

از سیر تا پیاز کار ما

 

درباره ی حراجی دیجی

این مجموعه از ابتدا هدف آن ارائه طرح های نرم افزاری خلاقانه و توسعه و رونق در کسب و کار ایرانی و گردشگری در ایران بوده و هست.

به همین منظور به سبب تلاش های بسیار در حوزه گردشگری در سال 1388 موفق به دریافت لوح زرین نمایشگاه بین المللی از دستان معاون رئیس جمهور وقت گردید.

این مجموعه  در سال 1394 موفق به راه اندازی فروشگاه اینترنتی حراجی دیجی گردید و از سال 1398 کار جدی خود مبنی بر توسعه و رونق کسب و کار را با تخصیص یک جایگاه تجاری آنلاین به اشخاص و اصناف مختلف شروع کرد و عزم خود را جزم کرده ایم تا با توسعه کار خود، کسب و کارهای ایران و ایرانی را در همه  ابعاد رشد دهیم و توانمند سازیم.

 

I: حراجی دیجی چگونه کار می کند؟

هر فرد یا شرکت، صنف یا کسب و کار سنتی یا سبک نو، تولیدی یا کارگاه یا کارخانه، نام محلی یا برند تجاری ایرانی و بین المللی می تواند با ثبت نام در بخش  فروشنده شوید، کالا یا خدمت، نام یا برند خود را در یک بستری تجاری انلاین با درگاه پرداخت اینترنتی، معرفی کند و در یک جایگاه خود را مطرح سازد و با معرفی خود در دنیای بزرگ اینترنت و گوشی های تلفن همراه خود را همیشه با مشتریان خود همراه سازد و به هزاران هزار نفر معرفی کند تا به کسب و کار خود رونق بخشد.

 

II : پنچ دلیل که باید در وب سایت حراجی دیجی یک جایگاه تجاری داشته باشید :

 • جهانی فکر کنید:

آیا می دانستید که تعداد کاربران جهانی اینترنت بیش از 4.2 میلیارد نفر است و این رقم در ایران 62 میلیون نفر یعنی بیش از 62% در سال 97 می باشد ؟ ایرانیان روزانه به طور متوسط 2 تا 7 ساعت را در اینترنت سپری می کنند.

 • با صرفه بودن:

چه کسب و کاری را میتوانید حداکثر با دو میلیون تومان شروع کنید ؟ با صد هزار تومان چطور؟ نیازی نیست سرمایه گذاری مالی زیادی انجام دهید فقط کافیست یک جایگاه تجاری آنلاین بخرید و زمان بگذارید و بعد از مدتی حاصل زحمات خود را دریافت کنید. این روز ها مشتریان با یک موبایل و تبلت به صورت 24 ساعته به اینترنت متصل هستند. کافیست با یک برنامه ریزی حرفه ای در تامین کالا یا خدمات و یک سیستم تحویل جامع به نتیجه دلخواه برسید ، که بدین منظور ما در تمامی ابعاد در کنار شما هستیم .

 • ارائه جامع خدمات:

شاید همین الان با استفاده از شبکه های اجتماعی کالا و خدمات خود را به مشتریان عرضه می کنید. دقت کنید یک وب سایت به دلیل داشتن قدرت جستجو در اینترنت و همیشه در دسترس بودن و داشتن درگاه پرداخت آنلاین وجه و تامین امنیت خرید مشتریان، به کسب و کار شما اعتبار بیشتری می بخشد. پس بهتر است به یکپارچه نمودن تمام اطلاعات و شبکه های اجتماعیتان در زیر یک سقف در بستر یک جایگاه تجاری آنلاین فکر نمایید.

 • دسترسی سریع و آسان مشتریان به کالا و خدمات شما

وب سایت ها جزییات بیشتری از کالا و خدمات به مشتریان می دهند. این امکان به آنها اجازه می دهد تا با خیالی راحت تر سفارش دهند.

 • وقت معتبر شدن است!

داشتن یک  جایگاه تجاری می تواند به شما این شانس را بدهد تا در کنار شرکت های بزرگتر به رقابت بپردازید و حتی با محصولات و قیمت های خود بتوانید آنها را نیز تحت تاثیر قرار دهید ، چون شما به مانند آنها مالیات های سنگین و عوارض و هزینه های حقوق و دستمزد برای کارمندان خود ندارید و این سبب کم هزینه و یا حتی بدون هزینه شدن کسب وکار شما می شود و شما را به رقیبی قوی بدل می کند.

 

III: چرا انتخاب ما ؟

ما با روشی منحصر به فرد خود که بدون شک هنوز در ایران اجرا  نشده است ، با  این روش خاص مشتریان را به بازار هدف گسیل خواهیم کرد. مبتکر این روش آقای مهندس مهدی فغفور مغربی که خود نیز حدود 20 سال از عمرش را در حرفه و کسب و کار سنتی گذرانده و با مشاوره ی کارشناسان مربوطه برای اولین بار در ایران به این روش اقدام نموده است و توانسته تا حدود زیادی بر مشکلات این بازار با استفاده از تکنولوژی نوین  برتری  یابد.

ما در این سیستم بیشتر از آنکه نگران کسب سود و در آمد برای خود باشیم به فکر توسعه کسب و کارهای نوپا هستیم. به امید رونق بیشتر کسب و کار و کار آفرینی در تمامی حوزه ها در ایران عزیزمان.

علاوه بر آن، این مجموعه سعی در پرداخت پورسانت های بازار یابان  خود بسیار متفاوت از بازار ایران عمل خواهد کرد و این سود تا سقف  60% مبلغ قراردادها قابل پرداخت است.

 

IV: چطور پول در بیاورم؟

من چطور می‌توانم از این تجارت و این سایت پول در بیاورم؟

در سایت حراجی دیجی  www.harajidigi.ir  به عنوان بازاریاب ثبت نام کنید، (بالای صفحه سمت راست)

در بخش پروفایل خود وارد شوید و به سه روش زیر کسب درآمد کنید:

۱-  جایگاه تجاری آنلاین بفروشید : با صاحبان مشاغل و اصناف مختلف قرارداد ببندید و پورسانت بگیرید.

۲-  به روشهای مختلف امتیاز جمع کنید و پول بگیرید. ( برای این منظور باید در بخش پروفایل خود وارد شوید)

۳-  با گرفتن زیرمجموعه فروش ، پورسانت و درآمد خود را بیمه کنید .

 

V: روشهای بازاریابی ما :

انواع بازار یابان سیستم حراجی دیجی  :

 • بازار یاب ساده :

 

 • بازار یاب پلکانی :

 

 • بازار یاب لیدر پلکانی (LP) :

 

 • بازاریاب روز مزد :

 

VI : سیستم پلکانی چطور کار می کند ؟

با شماره های دفتر تماس بگیرید .

 


VII : انواع قراردادهای تامین کنندگان با ما :بازاریابان ما سهام داران ما هستند و ما با پیشرفت در کسب و کار خود به آنها نیز مبالغ بیشتری پورسانت خواهیم داد ، تا جایی که درآمد شما به عنوان بازار یاب از خود ما در قراردادها پیشی خواهد گرفت و بیشتر می شود و در نهایت کار به جایی میرسد که تمام سود قراردادها از آن شما خواهد بود .همانطور که می بینید در مرحله 8 به بعد عملا ما هیچ سودی نداریم و از این مرحله به بعد تمام سود از آن شما بازاریابان است.

یک ستاره :

ارائه ی یک جایگاه تجاری در سایت حراجی دیجی جهت تبلیغ نام، برند، تلفن، آدرس و فروش کالا و خدمات کار فرما. توضیحات در رابطه با کار و خدمات کارفرما همراه با طراحی تخصصی بنر صفحه ی اصلی کارفرماو قرار دادن عکس از مکان به صورت رایگان و قرار دادن لینک سایت، شبکه‌های اجتماعی و تبلیغاتی به مدت چهار ماه با پشتیبانی یک‌ماهه به مبلغ 120.000 تومان

سه ستاره :

ارائه خدمات مشابه قرار داد یک ستاره به مدت نه ماه همراه  با پشتیبانی شش‌ماهه و نمایش 12 درصد از کالاها و تبلیغات شما در شبکه‌های اجتماعی ما به مبلغ 330.000 تومان

پنج ستاره :

ارائه خدمات مشابه قرار داد  سه ستاره به مدت یک سال همراه  با پشتیبانی یک ساله  و نمایش 15 درصد از کالاها و تبلیغات شما در شبکه‌های اجتماعی ما به مبلغ 540.000 تومان

هفت ستاره :

ارائه خدمات مشابه قرار داد  پنج ستاره همراه  با پشتیبانی  یک ساله  و نمایش 18 درصد از کالاها و تبلیغات شما در شبکه‌های اجتماعی ما و ثبت ماهواره ای مکان در نقشه ی گوگل و قرار دادن تبلیغ کارفرما در بخش مقالات خبری سایت به مدت سه ماه به مبلغ 720.000 تومان

ده  ستاره :

ارائه خدمات مشابه قرار داد هفت ستاره همراه  با پشتیبانی  یک ساله  و نمایش 25 درصد از کالاها و تبلیغات شما در شبکه‌های اجتماعی و ثبت ماهواره ای مکان در نقشه ی گوگل و  قرار دادن تبلیغ کارفرما در بخش مقالات خبری سایت به مدت شش ماه و چاپ برند، لوگو و اطلاعات کار فرما روی پانصد عدد کارت هدیه حراجی دیجی با اعتبار دو ماه و محدود در استفاده توسط مشتریان و قرار دادن تبلیغات لوگوی کارفرما در صفحه ی اصلی سایت به مبلغ یک و نیم میلیون تومان

 

آگهی پایه بیست هزار تومانی  :

ارائه ی یک جایگاه تجاری جهت تبلیغ نام، برند، تلفن، آدرس و فروش کالا و خدمات با ثبت تنها یک اگهی.

 

VIII  : نکات قابل توجه :

1-  به ازای هر ماه پشتیبانی اضافه بر قرارداد مبلغ 50.000 تومان اخذ می‌گردد.

2- از دیگر کارهایی که به صورت عمومی برای اعضا و تامین کنندگان انجام می شود ارسال پیامک تبلیغاتی مناسبتی بدون هزینه می‌باشد.

3- مدارک لازم جهت بستن قرار داد :های ستاره دار : کپی کارت ملی. شناسنامه ، مجوز فعالیت و کپی اجاره نامه یا مالکیت مکان و در صوت نداشتن مکان تجاری ، آدرس محل سکونت

4- شرط استفاده از مزایای کدها و کارتهای هدیه توسط مشتری ثبت نام و عضویت در باشگاه مشتریان حراجی دیجی می‌باشد.

 

IX : فسخ قرارداد :

قرارداد در شرايط زیر قابل فسخ مي باشد:

 • با اختيار كارفرما در شرايطي كه مشاور قادر به تكميل و انجام كل يا بخشي از تعهدات خود مطابق قرارداد و برطبق برنامه زماني نشده و قادر به رفع نقايص خود ظرف مدت یک ماه از دريافت يادداشت در اين زمينه نگرديده باشد.
 • براساس اختيار يكي از طرفين در حالتي كه طرف ديگر اعلام ورشكستگي نموده و يا اينكه قادر به انجام تعهدات خود نباشد.
 • براساس اختيار يكي از طرفين در صورتيكه طرف ديگر منحل گرديده و يا درخواست انحلال نمايد.
 • بر اساس توافق طرفين

 

X: اهداف حراجی دیجی

اولین هدف ما تبلیغ فروشگاه ها، شرکت ها، برند ها و مکان های مختلف با تفکیک شهرمی باشد که این تبلیغات نه تنها محدود به شهر شیراز یا استان فارس نیست بلکه تبلیغ کار و حرفه و خدمات شما در تمام ایران است.

دومین هدف ما ایجاد رونق کسب و کار و حمایت از تولید با معرفی شما و برندتان برای تبلیغ و فروش کالاها و خدماتتان در اینترنت توسط سایت و اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی گسترده ما

سومین هدف ما ایجاد یک بستر آنلاین جهت فعالیت مشاغل و اصناف مختلف در اینترنت با اختصاص درگاه پرداخت آنلاین به مشتریان.

چهارمین هدف معرفی اصناف مختلف به یکدیگر که سبب شناخت بهتر همکاران و رقبا ی شما می گردد.

پنجمین هدف ارائه ی ایده های نوین و خلاقانه در کسب و کار و به اشتراک گذاری آن ها با مشتریان خود.

و آخرین هدف و آرزوی ما در این است که امور تجاری در ایران، کسب و کار ایرانی و تولید کننده ایرانی را رونقی بهتر ببخشیم و تلاش می کنیم تا به این امر مهم دست یابیم ، و بدین منظور تمام تعرفه ها برای تولید کننده داخلی و توزیع کننده کالاهای ایرانی با 50% تخفیف ارائه می شود.

به امید ایرانی آباد و رونق واقعی در کسب و کار همگان